LiveZilla Live Chat Software

Choose a Color

Bizi Arayın 0506 871 77 79 or E-mail Us destek@trtechyazilim.com

Uyap Toplu Dosya Sorgu ve Rapor Otomasyonu

Sgk-Egm-Mernis-Borç-Bakiye-İrtibat Sorgusu Toplu Talep ve E-imza

Uyap Toplu Dosya Sorgu Programı

 • Uyap Avukat Portal üzerinden takip etmekte olduğunuz dosyalarınızı Uyap Toplu Sorgu Programı ile Toplu Olarak 1 Günde 2000 adet dosyanın (SGK-EGM-MERNİS-BORÇ-İRTİBAT vb) bilgilerini Uyap Avukat Portal üzerinden Toplu olarak sorgulayabilirsiniz.
 • Toplu olarak mahrumiyet sorgusu yapabilirsiniz. Araç üzerindeki tüm Mahrumiyetleri, Mahrumiyet türlerini görebilirsiniz. Ayrıca araç üzerinde hacziniz olup olmadığını varsa kaçıncı sırada olduğunuzu da raporlayabilmektedir.
 • Uyap sorgu sonuçlarını excele rapar olarak alabilir. Excel üzerinde basit filtreler ile istediğiniz dosyaların raporlarını hazırlayabilirsiniz.
 • Sgk Egm ve Mernis Uyap Sorgularında sorgu sonucunu PDF olarak kayıt edebilirsiniz. İstediğiniz dosyanın Sorgu sonucunu yazıcıya toplu olarak gönderebilirsiniz.
 • Uyap Toplu Dosya Sorgu programı üzerinden almış olduğunuz Excel raporlarındaki verileri kullanarak kolay ve hızlı şekilde Toplu şekilde Talep oluşturabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz talepleri ister yazıcıya gönderip çoıktı alabilir isterseniz bilgisayarınıza Word evrağı olarak kayıt edebilirsiniz
 • Uyap Toplu Dosya Sorgu programı ile oluşturmuş olduğunuz talepleri toplu olarak imzalayarak ilgili dosyalarına yine Uyap Toplu Dosya Sorgu Programı ile gönderebilirsiniz.

Toplu Sorgu

Bir kullanıcının günler hatta haftalar boyunca uğraşması gereken rapor işlemleri artık saatler içerisinde tamamlanıyor.

Kullanıcı hataları ve insiyatifi olmadığı içinUyap Toplu Dosya Sorgu Programından gelen veriler de o denli sağlam ve güvenilir oluyor..

Toplu Talep

Her dosya için tek tek oluşturup imzalamak zorunda kaldığınız talepleri Uyap Toplu Dosya Sorgu programı ile Tek seferde oluşturup imzaya hazır hale getirebilirsiniz. Yine dosyalar imzalanırken siz kendi işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Uyap Toplu Dosya Sorgu programı ile oluşturup toplu olarak imzaladığınız talepleri yine program ile ilgili dosyalarına gönderebilirsiniz. Her dosyanın iletim raporunu excel ortamında alabilirsiniz.

Uyap Toplu Dosya Sorgu Programı ile birlikte kullanabileceğiniz özelliklerden bazıları.

 • Uyap Toplu Evrak İndirme

  Avukat portal üzerinde dosyanız içerisinde bulunan evraklardan istediğiniz evrakları toplu olarak bilgisayarınıza kayıt eder. .

 • Uyap Toplu Evrak Okuma

  Uyap avukat portal dan indirdiğiniz Takbis Sorgu Sonucu-Polnet Sorgu Sonucu v.b. Evrakları ootomatik olarak tarayarak Excel Ortamında rapor oluşturmanızı sağlar.

 • Uyap Dosya Listesi Oluşturma

  Uyap Avukat Portal üzerinde bulunan tüm dosyalarınızın listesi tek tıklama ile oluşturabilirsiniz.

 • Uyap Toplu Vekil Atama

  Vekil kaydı yapılmamış Temlik Dosyalara Toplu Vekalet Gönderimi gönderimi yaparak dosyaya vekil olarak kaydınızın yapılmasını sağlar